psycholog biała

O nas


psycholog biała
Centrum Psychoterapii "Lepiej".

Jesteśmy pierwszym w Białymstoku niepublicznym ośrodkiem oferującym tak szeroki zakres pomocy psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej i naturoterapeutycznej.

Jesteśmy zespołem ludzi, którym bardzo bliskie są ludzkie sprawy. To hasło przewodnie "Lepiej", ale też definicja naszych pasji, ponieważ "Lepiej" to coś więcej niż ośrodek wielospecjalistycznej pomocy terapeutycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rzeczywiście oferujemy pomoc psychologiczną, psychiatryczną, pedagogiczną, logopedyczną, różne formy psychoterapii. Jednocześnie jednak łączy nas energia intelektualna, zapał, zainteresowania artystyczne i fascynacja Człowiekiem.

Zapraszamy do odwiedzenia działów: Pomoc psychologiczna i pedagogiczna, Terapia uzależnień, Terapia logopedyczna, Szkolenia i warsztaty, Naturoterapia oraz Niepłodność, w których znajdziecie Państwo opisy spraw i problemów, którymi zajmuje się Centrum Psychoterapii "Lepiej" s.c. Podzieliliśmy je tak aby łatwiej było Państwu poruszać się wśród tak wielu tematów, którymi zajmuje się zespół "Lepiej". W Dziale Oferta terapeutyczna możecie szczegółowo zapoznać się Państwo z ofertą skierowaną do Was. Staramy się aby formy terapii, jak i szkoleń obejmowały najszersze spektrum zagadnień.

Państwa komfort i prywatność są naszymi priorytetami, dlatego wizyty w naszym Centrum odbywają się po telefonicznym ustaleniu terminu.

Serdecznie Zapraszamy
Zespół Centrum Psychoterapii "Lepiej" s.c.

POMOC PSYCHOLOGICZNA I PEDAGOGICZNA

TERAPIA UZALEŻNIEŃ

TERAPIA LOGOPEDYCZNA

NATUROTERAPIA

NIEPŁODNOŚĆ

GRUPY SOCJOTERAPEUTYCZNE

SZKOLENIA I WARSZTATY

MEDIACJE

START | O NAS | NASI SPECJALIŚCI | POMOC ONLINE | O NAS W MEDIACH | CENNIK | POLITYKA ŚRODOWISKOWA | KONTAKT

Współpraca z :

Dane kontaktowe: ul. Chłodna 8 , Biała, email: biuro@centrumpsychoterapii.com.pl, tel: +48 77 3415904, tel.kom.: 520 611 902

'"Lepiej".PL' - Psycholog Biała